29 | 03 | 2024

Перевантаження бурових установок (вага кожного вантажного місця понад 500 тонн) в Азовському СРЗ для компанії «Дакотранс» (Німеччина) призначенням Баку (Каспійське море).

Перевантаження з морського судна на автотранспорт і подальша доставка автотранспортом з супроводом ДАІ з Маріуполя (порт Азовсталь) в Новоазовськ (Донецька область) / Красносільське (Крим) трьох вітроенергетичних установок в розібраному вигляді. Максимальні розміри 35 м х діаметр 4,2 м, вага 30 тонн.

Перевалка двох газових ємностей (13,1м х 3,55м х 4,366м х 72,2т кожна) з т/х «BBC Scotland» на залізничні транспортери і подальша доставка в Казахстан (залізнична станція Карабатан) для «Agip KCO NV».

Перевалка вітроенергетичних установок в порту Чорноморськ з морських суден на автотранспорт
Секції веж розмірами до 33м х 5,3м х 5,3м, вагою до 86т
Лопасті розмірами 75м х 3,6м х 3,9м

Перевезення ортотропних плит Маріуполь - Темрюк - мис Залізний Ріг (будівельний майданчик Тольятті-Азот) власними баржами і буксирами. Розміри ортотропних плит 30м х 2-4м х 1,5м. Здійснено 46 послідовних рейсів.

Перевалка вітроенергетичних установок в порту Чорноморськ з морських суден на автотранспорт для компанії «Fuhrlander». Секції веж розмірами до 33м х 5,3м х 5,3м, вагою до 86т Лопаті розмірами 74м х 3,6м х 3,9м

Перевантаження пивних ємностей з морського судна на автотранспорт, довжина 25м х діаметр 6,2м, вага 32т кожна. Перевантаження було виконано двома плавкранами (спарена робота) з вертикальними паралельними стропами (на вимогу виробника). Для безперешкодного проходу автотранспорту нам було необхідно провести частковий демонтаж 4-х прохідних порту і частини стіни порту.

Перевезення гірничо-збагачувального обладнання з портів Масан, Корея і Х'юстон, США в Комсомольськ (Полтавська область, Україна) для корпорації Ferrexpo, Полтавський ГЗК. Місце № 1: 108 тонн, діаметр 8,6м х 1,8м, місце № 2: 60 тонн х діаметр 7,32м х 3,05м. Перевалка була виконана в порту Іллічівськ плавкранами. Річкове перевезення - понтон ПДМ-11. Вивантаження в Комсомольську - способом ro-ro, за допомогою спеціалізованого автотранспорту, без кранів.

Перевезення портального крана (вагою 300 тонн) в зібраному вигляді баржею ТМІ-4. Кран був доставлений з Маріуполя на мис Залізний Ріг (майданчик «Тольятті-Азот»). Завантаження / вивантаження крана було здійснено за допомогою «Южмормонтаж» методом накатки / викочування. Буксирування було здійснено буксирами «Штиль» і «Капела», що належать ТОВ «Донбастранзітсервіс».

Перевантаження в порту Маріуполь різних великовагових і негабаритних вантажів з морських суден на залізничний транспорт. Було реалізовано близько 100 таких проектів в 1999-2011 рр.

Перевезення двох реакторів Братислава - Туркменбаші, вага кожного 255 тонн, розміри 31,9м х діаметр 7,5м. Річкове перевезення було виконане на понтоні ПДМ-11, перевантаження було виконано в порту Іллічівськ плавкраном «Богатир». Подальша доставка до Туркменбаші була виконана т/х «Самур-15» і «Самур-18» (СТК-тип) на кришках трюмів відповідно до проекту Морського Інженерного Бюро.

Перевезення водним транспортом на баржі майданчику секцій веж вітроенергетичних установок потужністю 4,5 МВт з порту Дніпро в порт Очаків. Вага однієї секції до 80 т, діаметр до 5,217 м, довжина до 33 м. Навантаження вивантаження Ro-Ro методом з установкою на спеціальні підставки, без використання кранів..

Довготривалий проект перевезень різних великовагових і негабаритних вантажів з Італії в регіон Баку. Ми залучили ТМІ-4 для цієї роботи і здійснюємо комерційний менеджмент баржі з 2004р. до теперішнього часу. Для здійснення безперешкодного проходу баржі внутрішніми водами РФ (Волга, Дон) була проведена зміна її прапора з українського на російський.

 

Перевалка в порту Маріуполь трьох трансформаторів масою 156 тонн кожен з подальшим транспортуванням як понаднегабаритний вантаж до Росії на залізничних транспортерах зчленованого типу в/п 240 тонн.